Nazywam się Paula Borcz, jestem metodykiem oraz lektorką języka angielskiego i właścicielką firmy PLS oferującej kursy i audyty językowe jak i usługi z zakresu tłumaczeń ustnych i pisemnych.

PLS powstała z pasji do poszerzania wiedzy z zakresu znajomości języka angielskiego oraz fascynacji kulturą i historią krajów anglojęzycznych. Język angielski stanowi nieodłączną część mojego życia. Już jako dziecko miałam możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez native speaker’ów, wyjazdów na przeróżne obozy językowe i wielu podróży. Dlatego też po ukończeniu liceum postanowiłam dalej rozwijać się w tym obszarze i zdecydowałam się na studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku lingwistyka stosowana, specjalizacja: tłumaczenia specjalistyczne w kombinacji językowej angielski-niemiecki. W trakcie studiów rozpoczęłam swoją przygodę z nauczaniem, zgłębiając różne techniki i metody nauczania.

Wyspecjalizowałam się w nauczaniu języka angielskiego biznesowego, prawniczego oraz wszelkich zagadnień związanych z finansami oraz marketingiem. Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania oraz w przygotowywaniu swoich kursantów do egzaminów językowych, takich jak: LCCI, TOLES, IELTS, TOEFL, FCE, CAE oraz CPE. Jako lektor i metodyk języka angielskiego stale poszerzam swoje kompetencje poprzez udział w wielu szkoleniach oraz warsztatach metodycznych poszukując atrakcyjnych, jak i skutecznych metod nauczania.

Jako motto swojej firmy przyjęłam We make communication happen. Oznacza to, że na zajęciach zarówno ja, jak i moi lektorzy, stawiamy przede wszystkim na komunikację i poszerzanie słownictwa oraz na stosowanie poprawnych struktur gramatycznych. Zależy nam na tym, aby każdy z naszych kursantów był w stanie swobodnie i bez jakichkolwiek barier porozumiewać się w języku angielskim zarówno w sytuacjach codziennych, jak i biznesowych. Na zajęciach kursanci są stale motywowani poprzez różnorodność wykorzystywanych materiałów, np. gier językowych czy materiałów autentycznych. Przywiązujemy również dużą wagę do wymowy oraz staramy zarazić się naszych kursantów pasją do zgłębiania wiedzy z zakresu znajomości języka angielskiego, kultury krajów anglojęzycznych, czy znajomości idiomów, które są nieodłączną częścią każdych zajęć.

Lektorzy PLS doceniani są za ogromne pokłady cierpliwości, energiczny sposób prowadzenia zajęć oraz umiejętność przełamywania wszelkich barier językowych, jak i poczucie humoru i miłą atmosferę zajęć.

W imieniu PLS serdecznie zapraszam Państwa do skorzystania z naszej oferty. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcam do kontaktu mailowego: kontakt@pls.edu.pl lub pod numerem telefonu : 796 622 389.

Aby poznać ofertę kursów grupowych, skontaktuj się z nami!

© Professional Language Services.