Szkoła językowa online i stacjonarnie

Poznaj naszą kadrę

Dowiedz się, kto i w jaki sposób zadba o wysoki poziom Twoich umiejętności językowych.

Wspaniali lektorzy - pełni pasji i w 100% zaangażowani w to, co robią

Nasz zespół tworzą lektorzy oraz tłumacze, przed którymi języki obce nie skrywają żadnych tajemnic.

To prawdziwi pasjonaci, którzy swoim entuzjazmem zarażą nawet najbardziej opornych kursantów.

Nieszablonowe metody wspierające efektywność każdej lekcji

zadbają, aby Twoja motywacja do nauki utrzymywała się na wysokim poziomie

Do pracy wykorzystujemy materiały autentyczne, gry językowe i autorskie materiały, dzięki którym nauka jest nie tylko angażująca, ale również skuteczna.

Elastyczne formy nauki, które z łatwością dopasujesz do swoich możliwości

Nauka w naszej szkole daje Ci pełną dowolność.

Możesz skorzystać z wygodnych zajęć online lub zdecydować się na tradycyjną formę “face-to-face" (nasi lektorzy z przyjemnością do Ciebie dojadą!).

Poznaj nasz zespół

Nazywam się Paula Borcz, jestem metodykiem oraz lektorką języka angielskiego i właścicielką firmy PLS oferującej kursy i audyty językowe, a także usługi z zakresu tłumaczeń ustnych i pisemnych.

PLS powstała z pasji do poszerzania wiedzy z zakresu znajomości języka angielskiego oraz fascynacji kulturą i historią krajów anglojęzycznych. Język angielski stanowi nieodłączną część mojego życia. Już jako dziecko miałam możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez native speaker’ów, wyjazdach na obozy językowe i wielu podróżach po całym świecie. Po ukończeniu liceum postanowiłam dalej rozwijać się w tym obszarze i zdecydowałam się na studia na Uniwersytecie Warszawskim (kierunek: Lingwistyka Stosowana, specjalizacja: Tłumaczenia Specjalistyczne w kombinacji językowej angielski-niemiecki). W trakcie studiów rozpoczęłam swoją przygodę z nauczaniem, zgłębiając różne techniki i metody nauczania.

Wyspecjalizowałam się w nauczaniu języka angielskiego biznesowego, prawniczego oraz wszelkich zagadnień związanych z finansami oraz marketingiem. Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania oraz w przygotowywaniu swoich kursantów do egzaminów językowych, takich jak: LCCI, TOLES, IELTS, TOEFL, FCE, CAE oraz CPE. Jako lektor i metodyk języka angielskiego stale poszerzam swoje kompetencje poprzez udział w wielu szkoleniach oraz warsztatach metodycznych poszukując atrakcyjnych, jak i skutecznych metod nauczania.

Motto mojej firmy to We make communication happen. Oznacza to, że na zajęciach zarówno ja, jak i moi lektorzy, stawiamy przede wszystkim na komunikację i poszerzanie słownictwa oraz na stosowanie poprawnych struktur gramatycznych. Zależy nam na tym, aby każdy z naszych kursantów był w stanie swobodnie i bez jakichkolwiek barier porozumiewać się w języku angielskim – zarówno w sytuacjach codziennych, jak i biznesowych. Na zajęciach kursanci są stale motywowani poprzez różnorodność wykorzystywanych materiałów, np. gier językowych czy materiałów autentycznych. Przywiązujemy również dużą wagę do wymowy oraz staramy zarazić się naszych kursantów pasją do zgłębiania wiedzy z zakresu znajomości języka angielskiego, kultury krajów anglojęzycznych, czy znajomości idiomów, które są nieodłączną częścią każdych zajęć.

Lektorzy PLS doceniani są za ogromne pokłady cierpliwości, energiczny sposób prowadzenia zajęć oraz umiejętność przełamywania wszelkich barier językowych, jak i poczucie humoru i miłą atmosferę zajęć.

Jak wsparcie znajdziesz w naszej szkole językowej?

Nauka

Kursy językowe

Usługi

Tłumaczenia

Wsparcie

Audyt językowy

top
© Professional Language Services.